Bonus k výstavám

Načetli jste si na mobil čárový kód z našich propagačních materiálů a získali číselnou kombinaci k jedné z výstav?

Níže zjistíte, co s kódem udělat, a jaký bonus Národní muzeum pro návštěvníky výstavního cyklu Peníze připravilo.

Národní muzeum připravilo pro návštěvníky výstavního cyklu Peníze atraktivní hravé propojení s věrnostním programem Objevujte a sbírejte.
Propagační materiály k výstavám z cyklu Peníze obsahují motivy s čárovými kódy, které ukrývají číselné kombinace. Každý návštěvník, který kód načte do telefonu a předloží jej na pokladně objektů Národního muzea (zapojených do výstavního cyklu Peníze) spolu s řešením, co tento číselný kód znamená (viz níže), obdrží bonus 150 bodů na své konto věrnostního programu*. Tento bonus umožní jak návštěvu další výstavy z cyklu Peníze s 50% slevou, tak také celou řadu dalších bonusů.

*Návštěvníci, kteří nejsou v programu registrováni, mají možnost takto učinit přímo na pokladnách Národního muzea. Je potřeba počítat s časovou prodlevou aktivace karty, která proběhne do 2 úpracovních dní od její registrace.


Načetl jsem čárový kód z plakátu, co dál?

Pokud jste načetli z našich propagačních materiálů čárový kód a obdrželi tak do svého telefonu číselnou kombinaci, navštivte danou výstavu a hledejte panel s jejím objasněním. Panel bude ve výstavě zřetelně označen. Pokud pak následně na pokladně ukážete číselný kód z plakátu v mobilu a přidáte jeho vysvětlení, bude vám přičteno na věrnostní konto 150 bodů, které vám zajistí 50% na vstupné na další výstavu z cyklu Peníze.
Čárový kód lze jednoduše načíst na chytrém mobilním zařízení, pomocí jakékoli aplikace typu Barcode Scanner.

Platnost načtení tohoto speciálního bonusu 150 bodů je po dobu trvání výstav z cyklu Peníze, načtené body mohou návštěvníci čerpat i po ukončení výstav dle platných podmínek věrnostního programu „Objevujte a sbírejte“. Národní muzeum si vyhrazuje právo kdykoliv měnit rozsah těchto benefitů a jejich platnost.


Které objekty Národního muzea jsou zapojeny do výstavního cyklu Peníze?

  • Nová budova Národního muzea – výstava Peníze / výstava Aféry
  • Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur – výstava Čas zámořských objevů
  • Národopisné muzeum – Musaion – výstava Venkov (připravováno na začátek roku 2014)

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Národní muzeum © 2013

English